Witamy!

  • Firma ALWAKOM operuje w segmencie budownictwa mieszkaniowego, domy jedno i wielorodzinne oraz kompleksowych rozwiązań dla przemysłu np. kotłownie, węzły cieplne. W ramach naszych usług i oferty produktów proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania związane z techniką grzewczą. Spełniamy oczekiwania, które pokładają Państwo w nas, dlatego m.in. w ofercie znajdują się technologie, które są przede wszystkim "czyste", "zielone" oraz bardzo efektywne. W obecnej sytuacji, gdy ceny paliwa są wysokie zachęcamy do wyposażenia swojego domu w najwyższej jakości pompy ciepła. Największa korzyścią ze stosowania takiego systemu przejawia się w redukcji kosztów poniesionych na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej i ogrzewania nawet do 50%. W naszej ofercie ogrzewanie renomowanych firm.
  •  Nowoczesne ogrzewanie na miarę Twoich potrzeb. W ramach naszych usług i oferty produktów proponujemy Państwu innowacyjne rozwiązania związane z techniką grzewczą. W większości domów koszty ogrzewania są bardzo wysokie i w zależności od regionu mogą się wahać w granicach 35-50% wszystkich wydatków za energię. Obniżenie kosztów poniesionych na ogrzewanie w prosty sposób przyczyni się m.in. do oszczędności pieniędzy, zmniejszenia wydatków z domowego budżetu oraz wyeliminowania wielu innych różnych problemów.
  • Szukając naszej oferty najprawdopodobniej potrzebujesz pomocy w naprawie lub konserwacji Twojego "starego" systemu grzewczego - w tym przypadku zapraszamy Cię do działu oraz KONTAKT lub zdecydowałeś się na wymianę istniejącego bądź budowę nowej instalacji grzewczej centralnego ogrzewania.
  • Zapraszamy Cię do zapoznania się z naszą bogatą ofertą:
  • Urządzeń grzewczych renomowanych marek • Pompy ciepła: m.in. Brötje, Panasonic, York, 
  • Kotły gazowe Brötje
  • Wybierając urządzenie grzewcze pamiętaj, że najważniejszym aspektem przy wyborze poza samym zakupem jest przede wszystkim jego łatwa obsługa i wsparcie techniczne (także profesjonalny serwis) w całym okresie jego eksploatacji. add new subpages,
Copyright ©2023 Alwakom.net, Wszelkie Prawa Zastrzeżone