POMPY CIEPŁA SOLARY ZBIORNIKI KOTŁY GAZOWE SERWIS PORADY KONTAKT

Alwakom - Ciepło dla Domu

Pompy Mitsubishi
Pompy Mitsubishi


Strona głównaPompy CiepłaMitsubishi

Pompy Ciepła Mitsubishi

Jednostka zewnętrzna pompy ciepła powietrze-woda odgrywa znaczącą rolę w wytwarzaniu ciepła. Oferowane jednostki występują w dwóch odmianach tak aby można je dobrać do indywidualnych potrzeb użytkownika i budynku.

Pompa ciepła Zubadan

Opatentowana technologia Zubadan firmy Mitsubishi płynnie dobiera moc w celu wytworzenia ciepła nawet przy skrajnie niskich temperaturach na zewnątrz. Pełna moc pompy ciepła jest dostępna do temperatury - 15 °C , a normalna praca przewiduje jej funkcjonowanie do - 25 °C. Takie parametry pompy ciepła Zubadan sprawiają, że jest ona liderem wśród innych pomp ciepła na rynku i wystarcza do pracy monowalentnej. Dodatkowym atutem pomp ciepła Zubadan jest ich bardzo szybka zdolność po starcie do pracy z pełną wydajnością przy niskich temperaturach.

Jednostka zewnętrzna jest przystosowana do pracy z wieloma dostępnymi na rynku wymiennikami ciepła i podgrzewaczami wody przystosowanymi do współpracy z pompami ciepła. Oferowane dodatkowo kontrolery serii (PAC-IF...) pozwalają na pełną integrację z istniejącymi instalacjami jak i nowo powstającymi systemami grzewczymi.


Power Inverter

Pompa ciepła z kompresorem Power Inverter jest tak skonstruowana aby jak najlepiej współpracować z systemami biwalentnymi. Wbudowany sterownik pompy ciepła tak dobiera punk pracy aby jak najlepiej wykorzystywać dostępne źródła ciepła w całym czasie pracy.

Pompa ciepła Ecodan

Pompy ciepła Ecodan to kompletny zestaw grzewczy oparty na kombinacji jednostki zewnętrznej Zubadan lub Power Inwerter oraz wewnętrznego zbiornika na ciepłą wodę użytkową. Idealnie nadaje się do montażu w nowych budynkach jaki i przy modernizacji istniejącego układu grzewczego. Ten zestaw zawiera wbudowane elementy pompy ciepła i jest przygotowany do montażu i instalacji u klienta, w każdej chwili układ można rozbudować o dodatkowe elementy tak aby spełniał wyznaczone wymagania. W przypadku zapotrzebowania na ciepło w większych ilościach, kilka pomp ciepła może być połączonych w kaskadę, a wstępnie skonfigurowany zestaw połączeniowy ułatwia szybki i łatwy montaż.

1. Jednostka zewnętrzna, 2. Hydrobox wewnętrzny, 3. Zbiornik C.W.U.,
4. Zbiornik byforowy, 5. Zawór 3-drogowy, 6. Sterownik pokojowy

Jak to działa?

Dostarczone ciepło jest transportowane przez czynnik chłodniczy do środka budynku za pośrednictwem ciepłowodów. Wymiennik płytowy jest zlokalizowany w jednostce wewnętrznej i umożliwia połączenia chłodnicze dochodzące do 80 metrów, dodatkowo taki system połączenia pompy ciepła powoduje że wzrasta ogólna efektywność układu pompy ciepła.

Dokumentacja (PDF):

Powrót
 

Pompy Ciepła

Zbiorniki

Kotły

Porady

Dane teleadresowe

93-172 Łódź
ul.Rzgowska 26/28
tel/fax: 42 640 30 30
tel. kom. +48 602 599 499
alwakom@alwakom.net
NIP: 733-127-45-51